MIKULIC Baldo (Chorvatsko)

Baldo MIKULIC (Chorvatsko) 

Lektor o sobě.:

Narodil jsem se v Kosarnji Do, malé vesničce na poloostrově Peljesac, kde jsem strávil prvních osm let svého života. Tam jsem objevil svou lásku k hudbě a zpívání. Byl jsem ale příliš nesmělý na to, aby ji šel studovat.
Začal jsem tedy studovat psychologii v Zadaru. Věděl jsem, že hledat něco jako Werbeck zpívání je potřeba v zahraničí, a na to jsem ještě neměl dost odvahy.
Během studií psychologie v Zadaru prožil válku, což bylo nejlepší školení, jaké jsem kdy měl. Po absolvování university jsem odjel do Finska, kde jsem strávil pět a půl roku ve „Škole pro odhalení hlasu" v Lahti. Po ukončení této školy jsem pokračoval ve „Školení v pěvecké terapii Werbeck metody" v Bochumi v Německu a přitom jsem dál učil zpěv. Od roku 1997 jsem strávil vždy několik měsíců v roce ve Švýcarsku v l´Association La Branche, kde jsem pokračoval v práci s lidmi se speciálními potřebami. Tam jsem také využíval zpívání a pěveckou terapii při práci s tělesně postiženými lidmi. Školení v pěvecké terapii Werbeck metody jsem ukončil v březnu 2004.
V říjnu 2004 jsem se rozhodl přestěhovat do Záhřebu (Chorvatsko) a využívat tyto znalosti při práci s lidmi.

 

 

Vzdělání

- Bc. v psychologii (Universita Rjeka, Chorvatsko)

- Škola pro Objevování Hlasu (Lahti, Finsko)

- Výcvik terapie zpěvem Werbeck (Bochum, Německo)

Praxe

- Pracoval jako pedagog v centru pro postižené v l€™Association La Branche (Švýcarsko)

- Učí zpěv a pracuje jako pěvecký terapeut

- Vede kurzy objevování hlasu

CZ / EN