Vokální masterclass s CYRILLE AIMÉE (FR-DOM)

vede:

charismatická a mezinárodně respektovaná jazzová zpěvačka

CYRILLE AIMEÉ - (Francie/Dominikánská republika)


 
 
Exkluzivní workshop určený pro aktivní zpěváky.
Na piano ji doprovodí Stanislav Mácha (Illustratosphere, Robert Balzar trio).

Kdo je Cyrille?
Z tajných večírků s romskými muzikanty ve Francii se propracovala na Broadway, na prestižní jazzové festivaly, i k nominaci na Grammy. Podobně jako Bobby McFerrin pracuje Cyrille Aimeé s krabičkou zvanou looper, ale klade přitom daleko větší důraz na rytmus.

Mezi znalci je považována za zjevení - její talent, charisma, smysl pro humor, a její hlas jste identifikovali od první noty.Pravidelně koncertovala v Birdlandu i dalších slavných klubech, získala cenu v soutěži na festivalu v Montreux. The New York Times o ní píše jako o "prudce stupající hvězdě v galaxii jazzových zpěvaček." Jejím největším darem je schopnost posluchače vtáhnout do děje svých písňových příběhů.Teď budeme mít možnost strávit s Cyrille intenzivní odpoledne nablízko.
 

Organizační informace

  • Kapacita omezena na 20 osob.
  • Cena: 2 600,-
  • Workshop probíhá ve spolupráci s Petrou Ernyei a klubem Jazzdock.

Jestli se Vám naše dílny líbí a chcete nás podpořit, můžete zaplatit vyšší cenu za kurzovné na dílnu. Přičtěte k ceně kurzovného 350/600/1000 Kč (vyberte si částku) a celkovou výši sponzorského kursovného zašlete obvyklým způsobem na náš účet. Více o tom, proč a jak podpořit Hlasohled a jak s Vašim darem naložíme, si můžete přečíst v odkazu Podpořte nás.

 

   

CZ / EN