SBOROVÝ ZPĚVOMAT bude všude!

Ať ulice zní zpěvem! Připojte se se svým sborem k celostátní akci!

Přijďte si poslechnout pěvecké sbory svého města!

Sbory zapívají v ulicích na přání! Sledujte web sborového zpěvomatu

Zpívat se bude v Brně, Břidličné, Českém Těšíně, Frenštátě pod Radhoštěm, Jílovém, Mariánských lázních, Novém Jičíně, Ostravě, Pelhřimově, Plzni, Praze, Sezemicích, Sušici, Vsetíně a Vítkovicích.

Pondělí 13. září / 17-20h

Informace kde se bude zpívat a přihláška pro sbory

V letošním roce se České sbory připojují k pražskému (13.9) a táborskému (8.9.) projektu ZPĚVOMAT. Na jeden podvečer vyneseme sborový zpěv z koncertních sálů do ulic a dostane ho tak k uším kolemjdoucích, kteří by na koncert možná sami nikdy nepřišli.

Zpívání dělá radost a budeme rádi, když udělá radost i vám! Sbory chtějí být ve svém městě slyšet, dát najevo, že jsou tady, zkouší a koncertují, žijí a zpívají tu s vámi! Sledujte web sborového zpěvomatu a postupně se tam objeví přihlášené sbory a místa, kde se bude zpívat.

 

Podpořit nás můžete na Doniu.

 

Informace pro sbory

Většina sborů má na repertoáru několik stálic / trvalek / best of. Stačí třeba 3-5 písní, které dokážete zazpívat několikrát za sebou (ideálně a cappella - bez doprovodu). Připravíte si na ceduli jejich seznam a necháme kolemjdoucí, aby si vybrali, kterou chtějí slyšet.

Nejdříve vyplňte přihlášku na tomto webu. Čím dříve, tím lépe, abychom o vás mohli dát vědět v rámci připravované propagace. Přihláška je otevřená a zpětně upravitelná, takže například konkrétní místo vystoupení či repertoár můžete v klidu doplnit později. Přihlašte se hned!

Vytipujte si pak vhodné místo ve své obci a domluvte si spolu čas vystoupení. Ideální je, abyste na místě setrvali / zpívali alespoň hodinu. To ale neznamená mít program na 60 minut, úplně stačí třeba 15 minut, skladby se točí dokola na přání lidí.

Na webu Sborového Zpěvomatu se dozvíte, co všechno je třeba zajistit a co poskytuje Unie českých sborů. Pokud váš sbor není v unii nevadí Hlasohled se postará o vše potřebné i o případné poplatky OSA.

 

Organizační informace:

KDY: 13. září mezi 17-20h

KDE: všude po republice v ulicích měst

CENA: ZDARMA

PŘIHLÁŠKA PRO SBORY zde.

 

PODPOŘIT ZPĚVOMAT MŮŽETE NA DONIU, DĚKUJEME!

 Finančně projekt podpořilo Ministerstvo kultury a státní fond kultury.

           

 

 

 

 

CZ / EN