1. června – Hlasová improvizace a vokální smyčkování – EN.DRU

HLASOVÁ IMPROVIZACE A VOKÁLNÍ SMYČKOVÁNÍ

vede EN.DRU - Ondřej Havlík (ČR)

sobota 1.června

 

Celodenní hravý workshop s mimořádně nadaným muzikantem a zpěvákem Ondřejem Havlíkem, který vystupuje pod uměleckým pseudonymem En.dru.

Možnosti lidského hlasu jsou neuvěřitelné. Skýtá v sobě tolik možností, barev, frekvencí, zvuků, nálad…Hlavním cílem této dílny bude přímo si vyzkoušet, že hudba se dá tvořit opravdu jen hlasem a ústy. Workshop bude zaměřen na práci s hlasem, vokální a pěveckou improvizaci, objevování možností lidského hlasu a mouth drumming (chcete-li beatbox). Tyto vokální elementy budeme využívat jak v kolektivní hudební improvizaci tak za použití nejmodernějšího loopstationu Boss RC-505, na který budeme nahrávat hudební smyčky v reálném čase. Vyzkoušíme si nejrůznější cvičení na intonaci, improvizační rychlost a nápaditost, rytmickou přesnost atd…Workshop může být přizpůsoben úrovni a požadavkům účastníků.

En.dru je beatboxer, zpěvák, vokální performer, člen kapely mako!mako, trojnásobný mistr republiky v beatboxu a vicemistr světa ve smyčkování. Více informací o lektorovi a další ukázky jeho práce naleznete ZDE.  

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE

Dílna proběhne v sobotu 1. června od 10 do 18h ve Starém purkrabství na Vyšehradě, V pevnosti 159/5b, Praha 2. Cena je 790,- / pro studenty, důchodce a osoby na rodičovské dovolené 690,- Kč.

 

 

CZ / EN