17. listopadu – Pražský vokální summit – VINX (USA)

PRAŽSKÝ VOKÁLNÍ SUMMIT

vede VINX (USA)

neděle 17. listopadu

 

 

„Hudba je jen další jazyk, který hledá příběh.“ Cílem vokálního summitu je inspirovat zpěváky všech úrovní. Hlas je nejcitlivější a nejemocionálnější hudební nástroj. Pojďte společně prozkoumávat a objevovat vlastní schopnosti!

Mezinárodně oceňovaný vokalista, producent a skladatel Vinx De'Jon Parrette povede v Praze hlasový workshop. Bude vycházet z metodiky, kterou používá při  vyučování na světoznámé Berklee College of Music, kde pedagogicky působí, a studentům na workshopu nabídne řadu vlastních cvičení určených k rozšíření hlasových možností.

 Vokální summit se zaměří na následující:

1. Hledání autentického hlasu                     

2. Možnosti vokální improvizace a scatu

3. Práce s melodií a hudebními frázemi

4. Zpěv jako plynoucí rozhovor

5. Přijetí vlastní jedinečnosti

6. Podpoření tvořivého procesu

7. Použití technologií podporujících práci s hlasem

Vinx je respektovaným hudebníkem s bohatou historií, který spolupracoval mimo jiné se Stingem, Stevie Wonderem, Herbie Hancockem, Branfordem Marsalisem, Cassandrou WIlson a dalšími. Více informací o něm a další ukázky jeho tvorby naleznete ZDE.

Přihlášku na dílnu si můžete stáhnout ZDE.

Dílna proběhne v neděli 17. listopadu v prostorách Amerického centra, v 1. patře Vratislavského paláce, Tržiště 13, Praha 1 (zastávka tramvají 12, 20, 22 - Malostranské náměstí), od 10 do 17.30. Účastníci přispívají na chod Hlasohledu, centra pro práci s lidským hlasem, částkou 950,- Kč / 850,- pro studenty, důchodce a osoby na rodičovské dovolené. 

Jestli se Vám naše dílny líbí a chcete nás podpořit, můžete poslat více. Přičtěte k základní částce dle vlastního rozhodnutí 350 Kč/600Kč/1000Kč a zašlete obvyklým způsobem na náš účet. Více o tom proč a jak podpořit Hlasohled a jak s Vašim darem naložíme si můžete přečíst v odkazu Podpořte nás.

V předvečer dílny, tedy 16.11., bude mít Vinx koncert v klubu Agharta

 

CZ / EN