23.–24. června – Alikvótní zpěv – Wolfgang SAUS (Německo)

23.-24.6. - Alikvótní zpěv - Wolfgang Saus (NĚMECKO)

Slovy lektora:

"Alikvotní zpěv je technika umožňující zpívat současně dva různé tóny, tedy něco, co stále uvádí lidi v úžas. Je to však víc než jen působivý efekt - alikvoty jsou doslova prapůvodním zněním světa, něčím mnohem starším, než je lidstvo. Prostřednictvím slyšitelné harmonie vyjadřují přírodní zákony, které obdivovali již Pythagorejci. Objevování zvučnosti vlatního těla je silným a dobrodružným zážitkem a alikvótně zpívat se může naučit každý."

Wolfgang Saus patří v současné době patří mezi nejlepší alikvotní zpěváky na světě a vedle koncertů pořádá také pravidelně semináře alikvotního zpěvu po celé Evropě. Je zakladatelem webových stránek věnovaných této technice (www.oberton.org) a své rozsáhlé vědomosti shrnul před nedávnem do první obsáhlejší publikace o alikvotním zpěvu.

Více informací o Wolfgangu Sausovi a ukázky jeho tvorby naleznete v sekci LEKTOŘI..

Dílna bude probíhat oba dva dny od 10 do 17.30 s pauzou na oběd v tanečním centru Naboso, Školská 12 , Praha 1.
Cena 1800,- Kč, studenti, důchodci a osoby na rodičovské dovolené 1 650,- Kč. Kurz bude veden v angličtině a tlumočen do češtiny.

Mimopražští účastníci mohou v případě zájmu zdarma přespat v prostorách centra ve vlastních spacácích, sprcha je k dispozici.

Přihlásit se můžete zde.

 

CZ / EN