Aktuality

09.08.2018

PODZIMNÍ LÁKADLA V HLASOHLEDU

Milí přátelé, 
s babím létem přichází jako každý rok hojná sklizeň i v Hlasohledu.
A co chystáme?

VOCAL SELF – 2. září 2018

Izraelská hlasová umělkyně a autorka Body-Voice Method Smadar Emor povede v rámci festivalu NaHlas! jedinečný workshop, který nám pomůže ztratit ostych, projevit sebe sama a dát našim hlasům průchod. Smadar se do Prahy vrací po necelém roce: v rámci konference Hlasohledu se workshop Vocal self konal v roce 2017 a byl za malou chvíli beznadějně plný. Doporučujeme si na něj udělat chvíli!
 

TRADIČNÍ BULHARSKÉ VÍCEHLASY – 15.–16. září 2018

Lidé, kteří slyší bulharskou hudbu poprvé, bývají ohromeni a dojati její nesmírnou silou a krásou. Bulharský zpěv má vskutku unikátní styl, jehož ohnivé rytmy a nezvyklé harmonie posluchače dotýkají až do hloubky. V polovině září se můžeme do této mimořádně živé tradice ponořit spolu s Dessislavou Stefanovou.
 

SBORŮVKY – SBOR PRO DĚTI OD 6 LET

Od září zakládáme s Praze sboreček pod vedením Terezy Staňkové. Jaké budou jeho zásady?
  • Zpívat může každý
  • Zpíváme to, co nás baví
  • Hrajeme si s hudbou a nebojíme se tvořit
  • Rodiče jsou vítáni
  • Zpíváme pro radost
 

KONFERENCE HLASOHLED – 4. LISTOPADU 2018

S radostí oznamujeme, že se letos opět bude konat Konference Hlasohled 2018, a to v neděli 4. listopadu. Tématem bude VOIX BRUTTE – hlas jako syrový odraz nitra. Program bude bohatý, krásný a mezinárodní pracujeme na něm z plných sil. Pokud vás tedy láká objevovat svět autentického hlasu, kde krása vzniká jaksi mimochodem, zapište si datum 4. listopadu do diáře.
 


Hezké dny přejeme! 

Činnost Hlasohledu je podpořena Magistrátem hl. města Prahy a Ministerstvem kultury ČR.

CZ / EN