Aktuality

HLASOHLED V ROCE 2018

Jsme zpět po zimním spánku a pokračujeme dále. Co je v roce 2018 v plánu?

 

Dílny

Právě jsme v kole plánování, domlouvání a chystání. Program bude bohatý, těšte se! První z chystaných dílen je víkendový Čas pro hlas 16.–18. března, kde pod vedením lektorek Ridiny Ahmedové a Dory Krátké budeme prozkoumávat a otevírat svůj hlas přímou prací s ním i skrze různé výtvarné techniky. Dílna je určena pro ty, kteří si ke svému hlasu hledají cestu, i pro zpěváky, kteří by jej rádi prozkoumali z nových směrů.

 

 

HUG

Rádi opět přivážíme výjimečné představení Verity Standen HUG, které jste mohli zažít v roce 2016. Chystáme jej spolu se zpěváky z Anglie a Čech. Výběr zpěváků právě probíhá (a je možné se ještě přihlásit!), intenzivní nácvik a ještě intenzivnější vystupování nás čeká od 8. do 15. dubna. Představení budou jedinečnou příležitostí podívat se do unikátních prostor Colloredo-Mansfeldského paláce.

 

Zpěvomat

Pražské ulice se pro všechny kolemjdoucí rozezní v pondělí 4. června. Pět skupin zpěváků, každá pod vedením zkušeného, zajímavého a inspirativního lektora, rozezvučí pět míst hudbou do uší nic netušících kolemjdoucích. Zpěvomat bývá silným zážitkem nejen pro toho, kdo na něj narazí, ale i pro ty, co se na jeden den rozhodnou stát jeho zpěváky. Přidat se můžete už teď.

 

.
CZ / EN