KOZLOWSKA Olga Lidia (PL)

 Olga Lidia KOZLOWSKA (Polsko)

Psycholožka, lektorka a koučka zaměřující se na vokální praktiky

Práce s různými skupinami v Polsku a Evropě Olze dennodenně ukazuje univerzální význam každodenní péče o hlas. Tuto celoživotní vášeň chce sdílet. Práce s hlasem pro ni nepředstavuje pouhý nástroj, ale holistické cvičení.

Olga vede hlasové workshopy od roku 2011. Má zkušenosti s tradičním slavistickým i chorální zpěvem, stejně jako s improvizací. Neustále si rozšiřuje obzory, v současnosti studuje Core Energetics Body Psychotherapy. Olga úspěšně dokončila dvouletý kurz v Procesové práci ve Varšavě (IPP) a účastnila se mnoha workshopů orientovaných právě na procesovou práci (L. Arye, A.&A. Mindell). Její vlastní tvorba se zaměřuje na rozvoj metody Autentického Hlasu.

Více informací o projektech, kterým se Olga věnuje, naleznete na FB Cesta hlasu nebo Autentický hlas.

Její učitele a inspirace zahrnují Natalii Polovynku (Maisternia Pisni), Emmu Bonnici (Song of the Goat Theater), Dittu Berkeley (ZAR Theater), Lane Arye (Processwork), Kristin Linklater (Linklater Voice), Małgorzatu Pańko (National Opera in Warsaw), Amit Carmeli (Wild Root), Savvas Stroumpos (Theodoros Terzopoulos Method), Katy Dymoke (BMC), Iwonu Olszowskou (BMC, Contact Improvisation). Sedm let se také věnovala kontaktní improvizaci.

CZ / EN