Alžběta Kostrhunová-Nováková (ČR)

Alžběta je zpěvačka, herečka, performerka a lektorka pohybově – hlasových lekcí.

Působila v Divadle Husa na provázku, v divadle Continuo, Theatre de la Liberté  a ve Společnosti Dr.Krásy.

Je spoluzakladatelkou kabaretního seskupení Vlkabaret a divadla Teatrofon a autorkou hudby  k představení  Bezbožné dievky a pouličního představení CirKuSvěta. Za autorskou hudbu k akrobatickému představení  Emílie získala hlavní cenu na  italském Festival Teatrale  Internazionale „Castelodi  Gorizia“ . V současné době působí jako zpěvačka a autorka hudby v novocirkusovém  seskupení V.O.S.A. theatre, které reprezentovalo české pouliční divadlo na světové výstavě Expo 2010 v Šanghaji.  Kromě hlasových lekcí pro dospělé se věnuje hudebně-pohybovým aktivitám pro  děti z dětských domovů /organizace Múzy dětem/ a pro romské děti z vyloučené lokality Chánov /projekt Kreativní partnerství/.

Divadlo a hudba na ulici mě fascinuje svou bezprostředností, otevřeností a nepředvídatelností. Vybízí k improvizaci a nabízí nečekaná setkání a zážitky. 

Alžběta je zpěvačka, herečka, performerka a lektorka pohybově – hlasových lekcí.

Působila v Divadle Husa na provázku, v divadle Continuo, Theatre de la Liberté  a ve Společnosti Dr.Krásy.

Je spoluzakladatelkou kabaretního seskupení Vlkabaret a divadla Teatrofon a autorkou hudby  k představení  Bezbožné dievky a pouličního představení CirKuSvěta. Za autorskou hudbu k akrobatickému představení  Emílie získala hlavní cenu na  italském Festival Teatrale  Internazionale „Castelodi  Gorizia“ . V současné době působí jako zpěvačka a autorka hudby v novocirkusovém  seskupení V.O.S.A. theatre, které reprezentovalo české pouliční divadlo na světové výstavě Expo 2010 v Šanghaji.  Kromě hlasových lekcí pro dospělé se věnuje hudebně-pohybovým aktivitám pro  děti z dětských domovů /organizace Múzy dětem/ a pro romské děti z vyloučené lokality Chánov /projekt Kreativní partnerství/.

 „Divadlo a hudba na ulici mě fascinuje svou bezprostředností, otevřeností a nepředvídatelností. Vybízí k improvizaci a nabízí nečekaná setkání a zážitky. „

CZ / EN