16. října: MAPA A KOMPAS NA CESTU KRAJINAMI HLASU

vede Pavla Fendrichová (ČR)

Sobota 16. října 2021 (OBSAZENO)

 

  

Celodenní workshop povede Pavla Fendrichová, jedna z předních osobností hlasové pedagogiky v ČR.

Ke svému semináři říká:

"Když jsem se ohlédla za svojí pedagogickou cestou a hledala okamžiky, které mě zásadně ovlivnily, posunuly v mém vnímání práce s hlasem, zjistila jsem, že to byla hlavně otevřená setkání s mými kolegy - hlasovými pedagogy. Během těchto setkání mi bylo umožněno je tiše a v úžasu sledovat při práci. Také to ale byly okamžiky nadšeného sdílení zkušeností a vášnivé rozhovory o hlase, kladení otázek a hledání odpovědí. Tolik mě obdarovala i vyprávění o osobní hlasové cestě se všemi krásnými výhledy do krajiny i s temnými údolími, kterými bylo tak těžké jít...

Srdečně vás zvu právě na takové setkání . Se mnou. Budu s vámi sdílet vše, co považuji v práci s hlasem za podstatné a důležité. Ráda zodpovím vaše dotazy. Vyzkoušíme si práci s tělem, oblíbená a hlavně funkční hlasová cvičení. Na závěr bude mít několik zájemců příležitost zazpívat a prožít si pěveckou práci, takovou "mini masterclass" .

Seminář je vhodný pro otevřené hlasové pedagogy, sbormistry, kteří hledají inspiraci a nové podněty, stejně tak pro kohokoliv, koho zajímá práce s hlasem a chce se o ní dozvědět více.

Co s sebou?

Něco na poznámky, noty nebo text s akordovými značkami (píseň, na které byste se mnou chtěli pracovat).

Více o Pavle Fendrichové si můžete přečíst ZDE.

 

  • KDE: Itaka, Korunní 35, Praha 2
  • KDY: 10-13 a 14.30-18 
  • CENA: 1250,- / 1100,- pro studenty a osoby na rodičovské dovolené 
  • PRO KOHO: pro všechny, které baví zpívání a mají do toho chuť! Vítaní jsou zájemci 
  • VYPRODÁNO
  • Sledujte nás na FACEBOOKU
CZ / EN