SBORŮVKY - plné hrsti zpívání

Sborůvky - UŽ OPĚT SE SETKÁVÁME

Plné hrsti zpívání                  

Sbor pro děti, které chtějí zpívat pro radost

Dětský sboreček pod vedením hudebnice Terezy Staňkové funguje při spolku Hlasohled od září 2018 a v současnosti se UŽ ZASE ZPÍVÁ SPOLEČNĚ V DOMEČKU v Bubenči. Je to sbor otevřený všem dětem, které chtějí zpívat a hrát si s hudbou a písničkami. Podrobný popis slovy Terezy naleznete níže.

   

Čas a místo zkoušek

Sborůvky se schází ve dvou skupinách rozdělených podle věku a zkušenosti. Pro menší děti je určená první skupinka, pro starší skupina pozdější – nebo obě dvě. Máte-li starší dítko, kterému je 50 minut zpívání málo, může chodit na oboje Sborůvky. S malými Sborůvkami se hezky rozezpívá, naučí písničky, tedy ve Velkých bude ještě rychlejší a víc si zpívání užije.

  • Menší Sborůvky: 6–9 let pondělí 15.30–16.20
  • Větší Sborůvky: 9–13 let pondělí 16.30–17.20 
  • Zkušebna: DOMEČEK / Královská obora 74, Praha 7 - Bubeneč

Kurzovné

Kurzovné se platí ve formě zálohy vždy na jedno pololetí. Je splatné k 30. září/15. únoru či do 14 dní po tom, co se dítě ke Sborůvkám připojí. Po domluvě s lektorkou je možné kdykoliv přijít na Sborůvkovou ochutnávku, která je zdarma.

  • Jedna skupina – 2400 Kč za pololetí
  • Obě skupiny – 3500 Kč za pololetí
  • V případě chození na obě skupinky nebo sourozenců poskytujeme sourozeneckou slevu - kurzovné pak je 2000 Kč za pololetí za druhé či každé další dítě, v případě chození na obě skupiny 2900 Kč.

V současné chvíli se mohou online Sborůvek ve výše uvedené časy zůčasnit i děti, které běžně do Sbrůvek nechodí a jen na jednotlivé hodiny. Případní zájemci pište na email elena@hlasohled.cz.

Kontakt

Činnost Hlasohledu podporuje hl. m. Praha a Ministerstvo kultury ČR.

      

CZ / EN