LETNÍ VOKÁLNÍ INSPIROMAT

 

vedou: Lenka Dusilová / Markéta Cukrová / Zdenka Brungot Svíteková / Alice Bauer / Dano Šoltis / Mirka Novak / Dita Kosmáková / Anna Mašátová

15. - 21. srpna, Slavonice

Týdenní pobyt nabitý tím, co by každý aspirující nebo aktivní vokalista měl vyzkoušet! Dny plné podnětných workshopů šitých na míru zpěvákům, v podání špičkových lektorů.

 

Na co se můžete těšit?

STÁT NA SCÉNĚ A PŘESTO V UVOLNĚNÍ - práce s tělem a pohybem / vede Zdenka Brungot Svíteková - https://zdenkabrungotsvitekova.wordpress.com/

TECHNIKA DECHU - základ pro zdravý a svobodný hlas
vede Markéta Cukrová - http://marketacukrova.com/

TECHNIKA HLASU - vede Dita Kosmáková - https://www.dita-kosmakova.com/

INSPIRAČNÍ DEN - jak na autorskou tvorbu? Vede Lenka Dusilová - https://www.facebook.com/lenka.dusilova.fanpage

A CAPELLA A SBOROVÝ ZPĚV, vede Alice Bauer -  http://www.alicebauer.cz/

VOKÁLNÍ IMPROVIZACE, vede Mirka Novak - https://mirkanovakmusic.com/

JAK SI ZLEPŠIT RYTMICKÉ CÍTĚNÍ?
vede Dano Šoltis - http://danosoltis.com/

JAK NA HUDEBNÍ PR?
vede Anna Mašátová

Anna Mašátová je hudební publicistka, manažerka a PR specialistka. 
Je zástupkyní šéfredaktora Kulturního magazínu Uni, přispívá do Full Moon Magazine, Frontman.cz, Lidových novin aj. V současnosti působí na pozici Head of Communications v Ameba Production (festival Rock for People, Prague Summer Festival, Rock for People Concerts, hudební konference & festival Nouvelle Prague). Je manažerkou česko - běloruského dua Zabelov Group a písničkáře Davida Pomahače. Zasedá v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu, je členkou dramaturgické rady české proexportní kanceláře SoundCzech.


Každý večer projekce dokumentárních filmů k tématu hlasu a zpěvu.

Organizační informace:

Nabízíme možnost zamluvit si v přihlášce také ubytování v Apartmanu u svatého Floriana. cena je 350,-/noc za dvoulůžkový pokoj v dvojpokojovem apartmánu nebo 500/noc za samostatný dvoulůžkový pokoj.

Cenově je to v rámci Slavonic nejvstřícnější varianta ubytování. Celkem máme předběžně u Floriána zamluveno 10 míst. Upřesněte prosím v přihlášce, o jaký pokoj máte zájem, rezervace budeme vytvářet podle pořadí přihlášených.

Kdo by chtěl bydlet jinde, může si ubytování zajistit samostatně dle vlastního výběru - ve Slavonicích je pestrá škála hotelů a penzionů, několik kilometrů od Slavonic také kemp. Informace jsou k dispozici např. na stránkách www.i.slavonice-mesto.cz .

Také bude možné zamluvit si společný oběd - pokud se sejde min. 15 zájemců, vařila by nám Petra Bernhardtová. Jídlo skládající se z polívky, hlavního jídla a salátu nebo moučníku by stálo 140 Kč. Tuto variantu doporučujeme mimo jiné proto, že umožní více si v polední pauze odpočinout.

Jestli se Vám naše dílny líbí a chcete nás podpořit, můžete zaplatit vyšší cenu za kurzovné na dílnu. Přičtěte k ceně kurzovného 350/600/1000 Kč (vyberte si částku) a celkovou výši sponzorského kursovného zašlete obvyklým způsobem na náš účet. Více o tom, proč a jak podpořit Hlasohled a jak s Vašim darem naložíme, si můžete přečíst v odkazu Podpořte nás.

Letní kurz je pořádán za podpory Ministerstva kultury, Institutu Slavonice a Spolkového domu Slavonice.
    

 

CZ / EN