30.–31. prosince – Prozpívat se do Nového roku – Yungchen LHAMO (Tibet)

PROZPÍVAT SE DO NOVÉHO ROKU

vede Yungchen Lhamo (Tibet)

pátek 30. a sobota 31. prosince 2011

 

Jako každý rok jsme i letos připravili dílnu, která umožní účastníkům přeplout ve společném zpěvu ze starého roku do nového. Tentokrát bude průvodcem velmi vzácný host - tibetská zpěvačka světového jména, Yungchen Lhamo. Dílna proběhne v krásném prostoru barokního refektáře dominikánského kláštera sv. Jiljí v Praze na Starém měste.

Slovy lektorky: "Tibeťané už dávno věří, že hlas má moc proměňovat a uzdravovat. Cílem tohoto workshopu, který je otevřen komukoli, je posílit vnitřní Já pomocí vedených písní, zpěvu a mluvené modlitby. Účastníkům pomohu využít léčivou moc zvuku k tomu, aby se spojili s vlastními emocemi, probudili své tvůrčí síly a nabili své tělo, mysl i duši životodárnou energií."

Yungchen Lhamo je již mnoho let označována za "hlas Tibetu". Vystupuje převážně a capella a svým nedoprovázeným zpěvem je s to udržet v pozornosti veliké auditorium. Více informací a rozhovor, který s ní vedl Petr Dorůžka, si můžete přečíst ZDE.

Přihlášku na dílnu si můžete stáhnout ZDE.

Dílna proběhne v barokním refektáři kláštera dominikánů, Jilská 7, Praha 1, v pátek 30. 12 od 10 do 17h a v sobotu 31.12. od 17 do 24h.

Cena: při platbě do 5.12 2300,-, poté 2750,-. Cena zahrnuje večeři formou bohatého vegetariánského bufetu 31.12 večer. Dílna bude vedena v angličtině a tlumočena do češtiny.

Přímo v klášteře je možné zamluvit si nocleh - kontaktujte prosím přímo správu kláštera - viz http://www.kostel-praha.cz/ubytovani-praha/ . Pozor - počet míst je omezený.

 

 

 

 

CZ / EN