20.–21. září – Dílna beatboxu – Jaro COSSIGA a Freaky Jezus

DÍLNA BEATBOXU S JAREM COSSIGOU A FREAKY JEZUSEM (CZ)

Sobota 20. a neděle 21. září 2008Human beatbox je poměrně nový (více se začal šířit až po roce 1980) a zajímavý způsob práce se zvukem - je to umění zahrát "na pusu" celou kapelu, tedy nejen bicí nástroje, ale i basu, melodie, vinylové "scratche" a mnoho dalšího. Všechny zvuky, které ze sebe beatboxer vydává, vznikají v ústech, nose a krku.

Na dílně začneme se všemi základními zvuky a ruchy, které dokáže lidská pusa vyprodukovat, abychom je pak uměli začlenit do všemožných rytmů. Pod vedením jednoho z nejuznávanějších českých beatboxerů Jaro Cossigy, který vedl workshopy jak v japonských horách na farmě Mina Tanaky, tak i v ghettu Matiční Ulice či dokonce na New York Street Academy, se naučíte nejen základy a triky beatboxu. Vítaní jsou i začátečníci, pro pokročilé bude workshop obsahovat práci s mikrofonem a přípravu na beatboxové vystoupení či beatbox battle.
Všichni účastníci workshopu dostanou jako dárek první české beatboxové album Beat Apetit - Fany&Nasty by Jaro Cossiga.

Další informace o Jaru Cossigovi a Freaky Jezusovi naleznete v sekci LEKTOŘI.


Dílna bude probíhát v KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 11, Jižní Město - viz www.kczahrada.cz. Cena 1600,- , pro studenty, důchodce a osoby na rodičovské dovolené 1450,- Přihlášku na dílnu si můžete stáhnout ZDE.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mediální partěři této dílny:

 

CZ / EN